درباره ما

About Us

شرکت کاوشگران اطلاعات ویوا رایان با هدف ارائه محصولات و خدمات در زمینه فن آوری اطلاعات و تمرکز بر تولید محصولات نرم افزاری مالی و اداری در سال 94 تاسیس گردید.
هدف ما از ابتدای تاسیس شرکت این بوده است که بتوانیم راهکارهایی ارائه کنیم که
-کاستیهای راهکارهای موجود در بازار را نداشته باشد
- امکان سفارشی سازی محصولات برای کسب و کارهای مختلف و متناسب با نیاز مشتریان با هزینه مطلوب داشته باشند
- عملکردی فراگیر و ساده داشته باشد و آموزش آن آسان باشد
- با تغییرات فناوری همراه باشد و امکانات جدید مطابق با نیاز روز کاربران را دارا باشد
در این راه با کمک گرفتن از مشاوران با تجربه و فعال و با شناخت مناسب از کمبودها و مشکلات مشتریان ، و ایجاد محیطی پویا و چابک توسط نیروهای جوان و متخصص توانستیم در مدت کمتر از سه سال از آغاز فعالیت شرکت ، سییستم جامع مالی ویوا را در نسخه های مختلف، سامانه تحت وب مدیریت تجهیزات یدکی و انبار ؛ همچنین سامانه پرداخت الکترونیکی متصل به بانک مرکزی را تولید و برای مشتریان خود به بهره برداری مطلوب برسانیم . نرم افزار مدیریت و نظارت بر ارتباطات بین الملل (تماسهای تلفنی بین الملل و سوییچهای مخابراتی) را بصورت سفارشی برای شرکت ارتباطات زیرساخت تولید و به مرحله بهره برداری رساندیم و چندین پروژه نرم افزاری سفارشی دیگر را نیز با موفقیت به انجام رسانده ایم .
ما اعتقاد راسخ داریم که مشتریان ما با ارزش ترین سرمایه های ما هستند و متعهد هستیم که سیاست های دقیقی را در جهت کیفیت محصولات و حفظ محرمانگی اطلاعات مشتریان بکار بندیم . قیمت مناسب، پشتیبانی قوی ؛ نوآوری در محصولات و ارائه سرویس و خدمات پس از فروش مناسب در حداقل زمان ممکن مهمترین اهداف ما جهت جلب رضایت حداکثری شماست .